Marián Kábele (MaK.) - zakladatel, stratég obsahu

Portál Českým rájem jsem založil v roce 2011, od roku 2008 mu předcházel zpravodajský blog Turnovinky. V minulosti jsem spolupracoval s lokálními médii - Hlasy a ohlasy Turnovska, magazínem Turnovsko, inzertním zpravodajem Jizerníček. Byl jsem u založení a rozjezdu sesterského zpravodajsko-informačního projektu brnovinky o Brně. Mojí hlavní činností je obsahový marketing, copywriting, velkým koníčkem fotografie.

V současnosti s kolegy provozujeme i nejstarší facebookovou stránku o Českém ráji - Český ráj pro všechny s cca 11000 fanoušky, na níž přispívá i Petr Ježek, redaktor magazínů Naše Pojizeří, Naše Jablonecko a další občasní autoři.

Portál Českým rájem v roce 2016 prochází inovací, zakládáme nové rubriky a služby pro obyvatele Českého ráje i turisty.

Lenka Dolečková - fotografka, dokumentaristka

V Českém ráji žiji, dokumentuji jeho zajímavosti a přírodní skvosty. Tvořím informační produkty pro zájemce o fotografování. Kromě činnosti pro portál Českým rájem vedu fotografický web Fotocesta.

Kontakty, adresa

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook: Český ráj pro všechny

Místo podnikání, korespondenční adresa: Doubrava 77, 294 11, IČ 684 50 290.

Práva k obsahu

Veškeré uvedené informace a publikované fotografie na portále Českým rájem podléhají autorskému právu. Užití či publikování jinde pouze po předchozím souhlasu autorů.

Sledujte Český ráj na Facebooku